Szülőtréning-hiperaktív (?) gyermekek terápiája-ajándék könyvemmel
2018-02-20
Összes mutatása

Hidroterápia-Racionális terápia-Életerő ösztönzés tanfolyam

Szeretném figyelmetekbe ajánlani, hogy online (skypes) oktatás keretében indítok:

Hidroterápia-Racionális terápia-Életerő ösztönzés címmel tanfolyamot.

Engedély szám: 40571082

TEÁOR számos, preventív egészségmegőrző és fejlesztő tevékenységre jogosít. Tehát hivatalosan is dolgozhat.

A képzés célja, hogy önálló vállalkozásban, öngyógyítás vagy családtagjai, ismerősei körében végezze e tevékenységet.

A tanfolyam hossza: 6 óra

Időpontok: hétvége esti órákban ( megegyezés szerint)-(tehát 3X2 óra )

Díja: 6.000,-

A tanfolyam oklevéllel zárul Hidroterapeuta tanfolyamot elvégezte címmel

Fizetési mód: utalás az egyesület számlájára

Aki később fizioterápiát (pl. természetgyógyászoknak) akar tanulni, nagyon hasznos lesz. Saját családod körében is hasznos a fájdalmak csökkentésére, gyógyulásra.

Nagyon sok érdekes témáról lesz szó. Természetesen a  gyakorlati részét is csak elméletben tudom elmondani, de hangfelvétel készülhet és így bármikor meghallgatható. Úgy fogom elmondani, hogy követhető. DE! Lehetőséged van egy napos bemutatóra is!

A témákból:

1. A hidroterápia története (röviden)
  2. Mesteri tervezés a gyógyításért-egy kis anatómia-nem szokványos módon)
  3. Hőmérsékletszabályozás-izzadás, láz stb.és gyógymódjai
  4. Keringési, idegi és anyagcsere tényezők a gyógyulásban-nyirokáram-reakciótípusok-infekciók (fertőzések) és gyulladások
  5. A hideg hatásai-a hideg hasznos reakciói-elsődleges, másodlagos hatás, a kapilláris előtti záróizom)
  6. A rövid hideg fürdő-funkcionális eredményei és hatásai
  7. Meleg borogatások
  8. A víz használata betegségek kezelésére (részletesen)
  9. Kezelési technikák (teljes részletességgel)
  10. Speciális kezelési módszerek
  11. Betegségek és otthoni kezelésük (teljes részletességgel)
  12. Masszázs

A téma kimerítő lesz.

Ha szeretnéd családodban, ismerőseid körében alkalmazni, vagy a természetgyógyászati munkádba hasznosan beépíteni, kiválóan alkalmazhatod a megkapott tudást.

Indul: folyamatosan

Nincs végzettséghez kötve, ismerőseidnek is ajánlhatod.

Kérlek, jelezz vissza ha érdekel a tanfolyam, a jelentkezési lappal együtt (kitöltve) vagy

Oktató: Szabó Zsuzsanna  ( www.gyogyul.gportal.hu)

Jelentkezés :folyamatosan

JELENTKEZÉSI-LAP