Előadások szülőknek-Hiperaktív, Csillagszülött gyermekek terápiája
2017-10-24

“Más vagyok” konferencia

2018. év áprilisban szeretnénk egy konferenciát rendezni.
A téma: Indigó-, Kristály-, Csillag-, Szivárványgyermekek – más vagyok címmel
Szeretettel várjuk a jelentkezőket, akik szeretnének előadást tartani. Pedagógusok, Gyógypedagógusok, Óvodapedagógusok, Nyitott orvosok és bármilyen ezoterikus témában jártas magánszemély.-Terapeuta.-Gyógyító jelentkezését is várjuk.
A szülőket, akik úgy érzik “kezelhetetlen” a gyermeke -akár a gyermekeikkel is-várjuk, mivel számukra is lesz bemutató előadás, programok. Pl. kézi mandalafestés stb.
Az egyesület tagjai bemutatják az egyedi terápiájukat.
Termékeladók-pl. kőgyógyógyászati termékek.-és más a témához tartozó eladóit is várjuk.
A részletes napi programról később értesítünk.
A rendezvény szombati napon lesz.
Helyszín: Budapest
Kérünk Benneteket, hogy jelentkezéseteket a részvételről e-mail-ben: fenyhozokegyesüemail hidden; JavaScript is required -minden kötelezettség nélkül tegyétek meg.
Tel: 06 30 9895 853
A termet bérelnünk kell, és az érdeklődés mértékében tudjuk megtenni. Köszönjük a segítségeteket!